Ogłoszenie o zakazie używania wody w m. Bledzew
Bledzew, dnia 03.06.2026 r.
O G Ł O S Z E N I E
Zakład Gospodarki Komunalnej w Bledzewie informuje, że woda podawana do sieci w m. Bledzew zawiera Escherichia coli.
W związku z powyższym informujemy o całkowitym zakazie z dniem 03 czerwca 2026 r. używania dostarczanej wody, aż do odwołania.
Wodę można wykorzystywać wyłącznie do spłukiwania urządzeń sanitarnych.
Woda do celów spożywczych będzie dostarczana cysterną do wody pitnej. Ponadto informujemy, że woda z cysterny może być przeznaczona do spożycia wyłącznie po przegotowaniu.
O terminach dostaw poinformujemy ogłoszeniami.
Kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej w Bledzewie
(-) Justyna Marianowska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!