Gmina Bledzew
Powróć do: strona główna

Dla Mieszkańca

2ClickPortal to pierwsze w Polsce rozwiązanie łączące w sobie responsywny Portal lub BIP jednostki publicznej z cechami aplikacji mobilnej, oparte o innowacyjną technologię (PWA) Progressive Web App. Rozwiązanie 2ClickPortal dedykowane jest dla miast, gmin, powiatów, jednostek organizacyjnych oraz innych instytucji publicznych.

Rozwiązanie 2ClickPortal dedykowane jest dla miast, gmin, powiatów.

Wieloletnie doświadczenie powoduje że doskonale rozumiemy oczekiwania tego sektora, znamy stawiane im wymagania a także regularnie badamy potrzeby i zadowolenie odbiorców.

Dodatkowo dostarczamy kompleksowe rozwiązanie, o najwyższym poziomie użyteczności, uwzględniające najnowsze trendy projektowe i technologiczne.

To pierwsze rozwiązanie Portalu lub BIP dla administracji w tej technologii, dostarczane jako usługa abonamentowa (SaaS) wraz ze stałym wsparciem technicznym i codzienną aktualizacją, bez konieczności ponoszenia kosztów aktywacji, opracowania i wdrożenia. W ramach usług 2ClickPortal, gwarantujemy najwyższą dostępność usługi oraz zgodność z zawsze aktualnymi wymogami prawa m.in WCAG 2.1.

 

System w całości działa poprzez Internet, a jego obsługa nie wymaga dodatkowych programów. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twój portal jest dostępny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu, a zmiany w nim dokonywane są widoczne natychmiastowo.

Więcej na temat funkcjonalności dostępnych w ramach poszczególnych abonamentów znajdują się na: http://www.2clickportal.pl/